قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

بازدید کننده گرامی 

فروشگاه قطعات پکن ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حسن انتخاب شما ؛ قوانین و مقررات و نحوه استفاده از سامانه ثبت سفارش و شرایط عمومی خرید کالاها را برای شما ارائه مینماید:

به اطلاع میرساند با توجه به اینکه این سایت و کالاهای معرفی شده کاملاً تخصصی بوده و دارای تنوع مدل و برند میباشد و برای صنف تعمیرکاران موبایل و فروشگاههای قطعات موبایل طراحی گردیده لذا توصیه اکید میگردد چنانچه اطلاعات کافی درباره قطعات گوشی همراه ندارید و جهت مصرف شخصی قصد ثبت سفارش در این سامانه را دارید حتماً از افراد متخصص جهت خرید راهنمایی بگیرید ، در غیر اینصورت از خرید بدون اطلاعات کافی شدیداً پرهیز نمایید.

بدیهی است استفاده از این سامانه به معنی قبول تمامی قوانین و مقررات فروشگاه قطعات پکن از طرف کاربر می‌باشد.

 

  • حساب کاربری

   اولین مرحله جهت دستیابی به قیمت کالاها و ثبت سفارش  ایجاد حساب کاربری می‌باشد. در این مرحله کاربر میبایست اطلاعات هویتی و آدرس خود را بدقت و کامل و  بدرستی وارد نماید، با توجه به اینکه در اطلاع رسانی و ارسال کالا و تمام پیغامهای ارسالی از مشخصات وارد شده توسط کاربر استفاده می شود بدیهی است مسئولیت عواقب ناشی از عدم رعایت موارد فوق و مغایرت در مشخصات ثبت شده صرفاً به عهده کاربر خواهد بود.

 

  • ثبت سفارش 

  پس از ایجاد حساب کاربری و ورود کاربر کالاها به همراه قیمت نمایش داده میشود و کاربر میتواند کالاها را بر اساس برند و نوع قطعه و همچنین مدل مورد نظر جستجو نموده و با تعداد درخواستی به سبد خرید اضافه نماید .

 

  • سطح دسترسی

   کاربران براساس سابقه و میزان خرید به ۳ سطح طلایی،نقره ای و برنزی دسته بندی می شوند .تمامی کاربران در ابتدا بصورت پیش فرض در سطح برنزی قرار می گیرند و تمامی قیمتها بر اساس سطح برنزی نمایش داده می شود ، چنانچه کاربران میزان خرید عمده داشته باشند با ارتقاء سطح دسترسی به نقره ای و طلایی از تخفیفات ویژه برخوردار خواهند شد و قیمتها براساس سطوح دسترسی بالاتر برایشان نمایش داده می شود .

 

  • صدور پیش فاکتور

   پس از تایید لیست خرید توسط کاربر و ثبت بصورت سفارش ، سفارش مربوطه توسط فروشگاه روزانه در ساعات ۱۶ الی ۱۸ مورد بررسی قرار میگیرد و در این زمان امکان ویرایش توسط کاربر وجود ندارد، کاربر می تواند سفارش خود را تا قبل از ساعت ۱۶ مورد بازبینی و ویرایش قرار دهد. پس از بررسی های فروشگاه پیش فاکتور صادر و برای تایید نهایی توسط کاربر به شماره همراه ثبت شده اطلاع رسانی می گردد . توجه داشته باشید با توجه به نوسان قیمت ارز و همچنین محدود بودن کالاها، از زمان صدور پیش فاکتور تنها ۱ روز کاری فرصت برای تایید نهایی پیش فاکتور توسط کاربر وجود دارد و پس از سپری شدن این مدت و عدم تایید، پیش فاکتور صادرشده از سیستم حذف خواهد شد و پیغام "حذف پیش فاکتور به دلیل عدم تایید" برای کاربر ارسال میگردد و کاربر میبایست مراحل انتخاب کالاها را مجدداً انجام دهد.

 

  • نحوه ارسال

  سفارشات پس از واریز مبلغ فاکتور و هزینه پیک ارسال میگردد.کاربر می تواند جهت نحوه ارسال از گزینه های موجود استفاده نماید .

ارسال برای داخل شهر تهران با توجه به فاصله مکانی هزینه پیک متفاوت است.

ارسال مرسوله با تیپاکس : هزینه پیک شهری ندارد و هزینه حمل طبق تعرفه تیپاکس در شهر مقصد دریافت می‌گردد ، همچنین زمان رسیدن مرسوله به مقصد حداکثر ۴۸ ساعت می‌باشد.

ارسال مرسوله از طریق فرودگاه : هزینه پیک شهری ۲۵ هزار تومان می‌باشد که میبایست همراه با جمع مبلغ فاکتور واریز گردد ،هزینه حمل مرسوله طبق تعرفه فرودگاهی در شهر مقصد دریافت می‌گردد.

ارسال مرسوله از طریق ترمینال شرق: هزینه پیک شهری ۱۵هزار تومان که همراه با جمع مبلغ فاکتور میبایست واریز گردد هزینه حمل مرسوله طبق تعرفه تعاونی در شهر مقصد دریافت میگردد.ویژه استانهای شمالی و شمال شرقی و شرق کشور

ارسال مرسوله از طریق ترمینال جنوب : هزینه پیک شهری ۱۵ هزار تومان که همراه با جمع فاکتور میبایست واریز گردد.هزینه حمل مرسوله طبق تعرفه تعاونی در شهر مقصد دریافت میگردد.ویژه استانهای جنوبی و جنوب شرقی و مرکزی کشور

ارسال مرسوله از طریق ترمینال غرب :هزینه پیک شهری ۱۵هزار تومان که همراه با جمع فاکتور میبایست واریز گردد.هزینه حمل مرسوله طبق تعرفه تعاونی در شهر مقصد دریافت میگردد.ویژه استانهای غربی و جنوب غربی و شمال غربی کشور

 

  • نحوه پرداخت

پس از تایید پیش فاکتور توسط کاربر و تغییر وضعیت سفارش به حالت در انتظار پرداخت امکان پرداخت مبلغ فاکتور به صورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت در صفحه سفارش نمایش داده خواهد شد و کاربر می تواند مبلغ فاکتور را توسط کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نماید.

همچنین مشتریان عمده ای که دارای مانده حساب هستند جهت تسویه و یا پرداخت مبالغی به عنوان پیش پرداخت تمایل به واریز وجه بیش از سقف انتقال کارت به کارت شتابی دارند ، می توانند وارد منوی اصلی سایت شده و درقسمت پروفایل خود گزینه واریز وجه را انتخاب کرده و مبلغ مورد نظر خود را به همراه توضیحات تراکنش از طریق درگاه پرداخت آنلاین  پرداخت نمایند.